• 18. 10. 2024
          • Spotkanie z pielęgniarką szkolną p. Agatą Tabor

18 października 2024r. w świetlicy szkolnej dla klas pierwszych gościliśmy pielęgniarkę szkolną Panią Agatę Tabor. W czasie spotkania dzieci dowiedziały się jak należy odżywiać się, aby być zdrowym, jak dbać o higienę osobistą, w jaki sposób postępować, aby zapobiegać chorobom i infekcjom. Poruszony został również temat ruchu na świeżym powietrzu i jego znaczenie dla zdrowia człowieka. Pani pielęgniarka przypomniała również dzieciom, jak należy ubierać się odpowiednio do pogody. Dzieci z zaciekawieniem słuchały Pani pielęgniarki i zadawały pytania, które nasunęły im się podczas spotkania. W czasie tego spotkania świetliki zdobyły wiele ciekawych informacji, które z pewnością wykorzystają w życiu codziennym.
            Serdecznie dziękujemy Pani Agacie za interesujące i pouczające spotkanie.

Wioleta Rychlik