• Weekend na sportowo

• W niedzielę 11 września 2022 roku nauczyciele wychowania fizycznego: Pan Michał Gierasimiuk,  Pan Paweł Kuć oraz Pan Paweł Szczepanik wzięli udział w VI SOKOŁOWSKIEJ RUNDZIE BIEGU NA 10 KM .

W klasyfikacji generalnej III miejsce zajął p.Paweł Szczepanik. I miejsce w kategorii U 20 zajął Pan Michał Gierasimiuk.

• CO DZIEJE SIĘ W SZKOLNYCH ŚWIETLICACH?

• W naszej szkole znajdują się 3 świetlice, które codziennie odwiedza wielu uczniów. Podczas pobytu w świetlicy dzieci mają możliwość odrobić lekcje, wykonać prace plastyczne, mogą korzystać z gier, puzzli, klocków, kącików  tematycznych…  Dużą popularnością cieszą się piłkarzyki, stół do tenisa, bilard  oraz cymbergaj.
            Zapraszamy do podejrzenia co dzieje się w szkolnych świetlicach.

D. Chylińska

• EUROPEJSKIE DNI DZIEDZICTWA

• 10 września uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w grze miejskiej -WIELOKULTUROWY WĘGRÓW zorganizowanej w ramach Europejskich Dni Dziedzictwa pod hasłem "Połączeni dziedzictwem Piotra Artomiusza" .

Agnieszka Krawczykowska
            Elżbieta Żołędowska
            Monika Doktorska

• CZYTANIE NARODOWE 2022

• „Jakiż to chłopiec piękny i młody?
            Jaka to obok dziewica?
            Brzegami sinej Świtezi wody
            Idą przy świetle księżyca…”
             („Świtezianka” A. Mickiewicz)

CZYTANIE NARODOWE 2022
            ,,Ballady i romanse" Adama Mickiewicza

2 września 2022 r. uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w III edycji Powiatowego Czytania Narodowego, które  na Rynku Mariackim w Węgrowie zorganizowali uczniowie i nauczyciele z I Liceum Ogólnokształcącego im. Adama Mickiewicz w Węgrowie.

Zespół do Spraw  Promocji

• ŻYCZENIA

• Z okazji rozpoczęcia nowego roku szkolnego 2022/2023 życzymy Uczniom owocnej pracy, zapału do nauki, wzajemnej życzliwości oraz wielu sukcesów…
            Natomiast Nauczycielom życzymy wytrwałości i niesłabnącego zaangażowania w proces edukacyjny dzieci i młodzieży, a Rodzicom zadowolenia z osiągnięć swoich dzieci.

• Początek roku szkolnego

• „Witaj nam, szkoło radosna,
            grająca dzwonkiem co rano!
            Dzień dobry, szkoło wesoła.
            Lesie i łąko, dobranoc.”
            (Tadeusz Kubiak)

1 września 2022 r.  rozpoczęliśmy nowy rok szkolny 2022/2023. Podczas uroczystości na hali  sportowej dzieci z oddziału przedszkolnego, uczniowie klas pierwszych i czwartych wraz z rodzicami  spotkali   się z dyrekcją szkoły , wychowawcami  i przedstawicielami władz. Uczniowie  pozostałych klas rozpoczęli nowy rok szkolny od spotkania z wychowawcami w klasach.
            Dyrektor Szkoły Krzysztof Litka powitał wszystkich przybyłych, przedstawił zasady funkcjonowania szkoły w nowym roku szkolnym oraz złożył uczniom, ich rodzicom i pracownikom naszej placówki życzenia wielu sukcesów, zadowolenia, wytrwałości, ciekawych doświadczeń oraz radosnych chwil spędzonych w jej murach. Do życzeń w swoich przemówieniach przyłączyli się zaproszeni goście; Zastępca Przewodniczącej Rady Miejskiej Węgrowa pani Jolanta Roguska, Burmistrz Miasta Węgrowa Pan Paweł Marchela , probosz Parafii Rzymskokatolickiej po wezwaniem św. Piotra z Alkantary i św. Antoniego z Padwy ks. Kanonik Romuald Kosk.
            W imieniu uczniów głos zabrała Przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego Alicja Wojtyra, zaś Zofia Wasążnik  symbolicznym pierwszym dzwonkiem zaprosiła kolegów i koleżanki na spotkania z wychowawcami w klasach.
            Powodzenia w nowym roku szkolnym !!!